Technické zázemí

Kvalitní reprodukce zvuku na hudebních nosičích CD / Audio Compakt Disc /.

Integrované cd přehrávače v kombinaci s mixem od fy NUMARK.

Mluvené slovo prostřednictvím dynamických mikrofonů fy BARDL, SHURE.

Světelná technika ( LED technologie ) a příslušenství od fy AMERICAN DJ, SENNHEISER, WARWICK, EUROLITE aj. 

ACTIVE Reproboxy WHAREFDALE TITAN PRO

Společnost Wharfedale byla již od roku 1932 předním výrobcem reproduktorů. Těchto sedmdesát pět let zkušeností s návrhem a výrobou audio systémů učinilo společnost Wharfedale Profesional prestižním výrobcem, tak jako žádnou jinou společnost.

V současné době Wharfedale představuje vedoucí sílu pro konkurenci na trhu s profesionální ozvučovaní technikou. Zesilovače, mixážní pulty, efektové moduly, ekvalizéry a osvětlovací technika jsou obsahem širokého portfolia, stejně jako několik řad reproduktorových soustav. Sortiment společnosti je připraven pro každou aplikaci a instalace.

Filozofie společnosti Wharfedale Professional je velmi prostá: Vše je založeno na základních principech návrhu a konstrukce - hodnota, integrita a kvalitativní výkon, my poskytneme mnohaleté zkušenosti ve vývoji a zákazník obdrží mnohaleté potěšení z užívání našich produktů.

Velká Británie je již dlouhou dobu celým světem známá jako kolébka technologického vývoje reproduktorů a reproduktorových soustav na základě inovace a vysoké kvality. Toto dobré jméno bylo vytvářeno mnoho let některými nejlepšími výrobci reproduktorů.

Společnost Wharfedale byla založena před sedmdesáti sedmi lety a vždy byla v popředí při vytváření této reputace. V roce 1932 Gilbert Briggs postavil svůj první reproduktor ve sklepě svého domu ve městě Ilkley v Yorskhirském hrabství. Toto malé obchodní městečko leží v údolí u řeky Wharfe a tato oblast je známá dodnes jako „Wharfedale“. Toto nevýhodné umístění dalo základ založení značky, která se velmi brzy proslavila po celém světě jako synonymum vysoce kvalitní reprodukce zvuku.


Foto z našich akcí :

aktuální rok 2016

 Smějící se

Taneční večery

s DJ-em KARLSONEM

Momentky ze

slavn.svatebních událostí

 

 

 

 

Kontakt

DJ Karlson
Moravskoslezský kraj
celá ČR
+420 732 666 206

Informace pro Vás

Hledáte dj na svatbu, soukromou oslavu, narozeniny, firemní večírek, nebo jinou kulturní událost? Pak jste tady správně !! Dále zajistím ozvučení i osvětlení jakékoliv pořádané  středně velké akce. Neváhejte mne kontaktovat +420 732 666 206. Děkuji za případný zájem ,přístup a nabídnutou spolupráci. Dj KARLSON .