Dj KArlson - Hudba PRO Slavnost                          

.......jsem velkým obdivovatelem hudby jako takové a na každém hudebním žánru najdu něco zajímavého a i poučného. Právě proto jsem všestranným dj-em, který svou reprodukovanou hudbou s nadšením ozvučí jakoukoliv společenskou, soukromou či firemní událost, kterou navíc může zpestřit i zajímavými LED světelnými efekty. Veškeré vybavení ( časté inovace) mám své a tím vše ve vlastní režii.

Hudba je velmi emotivní, dokáže nejen pozvednout dobrou náladu a navodit tu správnou atmosféru a je úžasné, že díky ní toho můžeme i spoustu vyjádřit. Samozřejmě nesmíme zapomenout, že hudba léčí ....." AŤ JE HUDBA TVŮJ LÉK "...........

                                

Při výběru skladeb se snažím dávat důraz na nesterotyp a plynulé přechody mezi jednotlivými hudebními styly a rytmy s ohledem na Vaše přání a požadavky.

                               

Cílem je oboustranná spokojenost, která může být i podnětem k další různorodé vzájemné spolupráci.

Nabízím vstřícnost, spolehlivost a nestereotypní produkci .

 

DJ KARLSONUsmívající se

pozn. /  doporučení všem lidem dobré vůle.../ :

       

           " Ať Je Hudba Tvůj Lék "

 

        

Foto z našich akcí :

aktuální rok 2016

 Smějící se

Taneční večery

s DJ-em KARLSONEM

Momentky ze

slavn.svatebních událostí

 

 

 

 

Kontakt

DJ Karlson
Moravskoslezský kraj
celá ČR
+420 732 666 206

Informace pro Vás

Hledáte dj na svatbu, soukromou oslavu, narozeniny, firemní večírek, nebo jinou kulturní událost? Pak jste tady správně !! Dále zajistím ozvučení i osvětlení jakékoliv pořádané  středně velké akce. Neváhejte mne kontaktovat +420 732 666 206. Děkuji za případný zájem ,přístup a nabídnutou spolupráci. Dj KARLSON .