Hudební společnost YAMAHA

Společnost Yamaha založil v roce 1887 tehdy 36 letý TORAKUSU YAMAHA jako firmu na opravu varhan.Původně se firma zabývala výrobou hudebních nástrojů. Továrnu na výrobu varhan klavírů a harmonik založil v roce 1897. Tehdy vzniká symbol tří zkřížených ladiček logo značky. Až v padesátých letech,společně s výzkumem nových slitin přišli na myšlenku vyrábět motorizovaná vozidla. V červenci 1955 vzniká Hammamatsu Yamaha motor company LTD a výrobní program se rozšiřuje o motocykly. A tak byla založena YAMAHA motor company společně s původní firmou sdílí logo tři zkřížené ladičky symbol pověstné kvality.

 
 

Společnost Wharfedale byla již od roku 1932 předním výrobcem reproduktorů. Těchto sedmdesát pět let zkušeností s návrhem a výrobou audio systémů učinilo společnost Wharfedale Profesional prestižním výrobcem, tak jako žádnou jinou společnost.

V současné době Wharfedale představuje vedoucí sílu pro konkurenci na trhu s profesionální ozvučovaní technikou. Zesilovače, mixážní pulty, efektové moduly, ekvalizéry a osvětlovací technika jsou obsahem širokého portfolia, stejně jako několik řad reproduktorových soustav. Sortiment společnosti je připraven pro každou aplikaci a instalace.

Filozofie společnosti Wharfedale Professional je velmi prostá: Vše je založeno na základních principech návrhu a konstrukce - hodnota, integrita a kvalitativní výkon, my poskytneme mnohaleté zkušenosti ve vývoji a zákazník obdrží mnohaleté potěšení z užívání našich produktů.

Velká Británie je již dlouhou dobu celým světem známá jako kolébka technologického vývoje reproduktorů a reproduktorových soustav na základě inovace a vysoké kvality. Toto dobré jméno bylo vytvářeno mnoho let některými nejlepšími výrobci reproduktorů.

Společnost Wharfedale byla založena před sedmdesáti sedmi lety a vždy byla v popředí při vytváření této reputace. V roce 1932 Gilbert Briggs postavil svůj první reproduktor ve sklepě svého domu ve městě Ilkley v Yorskhirském hrabství. Toto malé obchodní městečko leží v údolí u řeky Wharfe a tato oblast je známá dodnes jako „Wharfedale“. Toto nevýhodné umístění dalo základ založení značky, která se velmi brzy proslavila po celém světě jako synonymum vysoce kvalitní reprodukce zvuku.

 
Společnost zvaná  N U M A R K
Zajímavosti o Numark Sídlo firmy: Cumberland Numark firemní logo Numark thomann Axis Numark Mixer Sídlo firmy se nachází ve městě Cumberland (USA). zaměstnává celosvětově 76 pracovníků (stav 2010). Oficiální německou základnou je Numark Deutschland GmbH (Willich (D)).V současné době nabízíme 69 produktů Numark - z toho je 58 přímo k dispozici skladem v Treppendorfu (samozřejmě thomann také k vyzkoušení v našem obchodě) a 3 nabídek v našem aktuálním vydání katalogu Hot Deals. Produkty Numark nabízíme od roku 1995.Produkty Numark patří k základní výbavě mnoha hudebníků. Každý 90. zákazník u nás zakoupil nejméně jeden produkt Numark.Díky celkem 1163 médiím, hodnocením a testům k produktům Numark thomann najdete na našich internetových stránkách užitečné doplňkové informace, např. 399 fotografií, 727 hodnocení našich zákazníků a 37 testů z časopisů (v různých jazycích).Bestsellery značky Numark se momentálně nacházejí např. v kategoriích DJ soft- a hardware, Duální CD přehrávače, 2-kanálové mixpulty, Klubové mixážní pulty, Single CD přehrávače thomann a Sférické hroty.Aktuálním bestsellerem je produkt Numark CDN77 USB. Absolutním trhákem je Numark MP 103 USB - tohoto produktu už jsme prodali více než 3.000 ks.Výrobce poskytuje na svoje produkty 1-letou záruku, s naší 3-letou zárukou firmy Thomann Vám poskytneme dva roky navíc.Produkty Numark patří k těm nejnavštěvovanějším thomann na naší internetové stránce. Za poslední měsíc produktové stránky výrobce zaznamenaly v našem internetovém obchodě více než 350.000 návštěv.Mezi známé hudebníky, kteří používají vybavení Numark, patří např. DJ Jam Master J, Jazzy Jay, DJ Fly, DJ Premier, Pascal Feos a DJ Sol Messiah.
    

Foto z našich akcí :

aktuální rok 2016

 Smějící se

Taneční večery

s DJ-em KARLSONEM

Momentky ze

slavn.svatebních událostí

 

 

 

 

Kontakt

DJ Karlson
Moravskoslezský kraj
celá ČR
+420 732 666 206

Informace pro Vás

Hledáte dj na svatbu, soukromou oslavu, narozeniny, firemní večírek, nebo jinou kulturní událost? Pak jste tady správně !! Dále zajistím ozvučení i osvětlení jakékoliv pořádané  středně velké akce. Neváhejte mne kontaktovat +420 732 666 206. Děkuji za případný zájem ,přístup a nabídnutou spolupráci. Dj KARLSON .