Návštěvní kniha

Máte-li zájem zanechat svůj komentář do naší návštěvní knihy, bude vítán. DJ KARLSON

Z důvodu stále většího nárůstu příspěvků s obsahem reklamy na zahraniční servery, rozhodl jsem se, že příspěvky do návštevní knihy mi zasílejte na e-mail, budu je vkládat do knihy návštěv a uveřejňovat, aby se zamezilo zneužívání návštěvní knihy.

Děkuji za pochopení.


Přehled komentářů

 1. Mikuláš a Děda Mráz na LIBROSU (Adam Peschel, 10. 1. 2013 16:49:35)

  Děkujeme, za velmi pěknou spolupráci, která proběhla 3.12.2012 v areálu firmy LIBROS OSTRAVA. Velmi příjemná hudba a atmosféra po celé zábavné odpoledne pro děti.

  S pozdravem team Centra Bezpečné Jízdy LIBROS OSTRAVA.

 2. Svatební pohádka (Vendy & Tom, 16. 1. 2013 21:10:18)

  Jednoho sobotní odpoledne se nám poštěstilo, protože nám zahrál DJ Karlson. Navodil příjemnou atmosféru, při které jsme se bavili až do ranních hodin. Velice mu děkujeme za profesionální přístup. V&T

 3. Poděkování (Lucie, 22. 4. 2013 11:44:28)

  Dobrý den, ráda bych poděkovala DJ Karlsonovi za příjemně strávený Mezinárodní den žen v restauraci Carbon. Příjemný přístup, dokonalá organizace a hlavně - skvělá hudba!! Děkuji Lucka

 4. Poděkování (JSDH Martinov, 28. 4. 2013 17:30:28)

  Rádi bychom touto formou poděkovali DJ Karlsonovi za profesionální přístup a vždy dokonalou přípravu svých produkcí. Naše akce podpořil výběrem výborné hudby a navozením té správné atmosféry.

 5. Sepetná (P+I Siudovi, 2. 6. 2013 12:23:50)

  Děkujeme za skvělou zábavu na svatbě naší sestry a švagrové, která se konala první červnovou sobotu. Skvělá hudba, skvělá zábava. DJ Karlson byl velmi sympatický a vstřícný. Moc rádi jej vždy a všude doporučíme.
  S pozdravem
  Petr a Irena Siudovi

 6. Svatba pro radost (Ady a Peťa Michalčákovi, 4. 6. 2013 16:29:48)

  Díky DJ Karlsonovi a jeho mottu "Hudba pro radost" byla naše svatba, která se konala 1.6.2013 na Sepetné na Ostravici, nezapomenutelným zážitkem.Moc děkujeme za skvělou produkci a přátelskou atmosféru....už teď se těšíme na zlatou svatbu s hudebním dopravodem DJ Karlsona:-)

 7. Super svatební akce!!! (Petra a Roman, 7. 7. 2013 19:39:45)

  Děkujeme za super hudební doprovod svatebního dne v Hlučíně ve Staré Celnici, který si budeme velmi dlouho pamatovat :-)

 8. Svatební den 10.8.2012, areál Na Dolině v Trojanovicích (Barbara a Martin Šmukovi, 13. 7. 2013 21:10:31)

  Spolupráce s DJ Karlsonem je více než příjemná a velmi profesionální ve všech ohledech. Po řadě doporučení, které jsem na něj měla, jsem to čekala. Rozhodně jsem však nečekala, JAK profesionální a JAK příjemná budou všechna naše setkání, a JAK KOUZELNOU atmosféru na naší svatbě dokáže vykouzlit! Poté, co jsme se s ním v kavárně seznámili a poznali se blíže, vybral Karel PŘESNĚ takovou hudbu, která je nejblíže našim srdcím. Vyptal se nás na členy rodiny, kteří budou svatebními hosty, a výběr skladeb přizpůsobil i jim - maminky i tatínkové byli často v slzách a bráškové a sestry si zase večer "půjčovali" cd svých oblíbených hitů. I pro malé děti se našla řada senzačních písniček, takže vydržely nekonečně dlouho tancovat - a velcí s nimi :-) Karel nás s manželem uchvátil nadstandardně osobním přístupem, velmi elegantním a gentlemanským vystupováním a také příjemným komentářem, kterým celý den prokládal - byl moderátorem celého dne od příchodu svatebčanů do restaurantu až po poslední skleničku. Byla to hudba a příjemné osvětlení, jeho práce, která z naší svatby udělala nezapomenutelný zážitek. Těšíme se na nejbližší další spolupráci!!! :-)
  Barča a Martin

 9. Naše svatba 6.7.2013 (Natalya Maslova, 15. 7. 2013 21:38:07)

  Ahoj Karle, David a já chceme Ti touto cestou poděkovat za užasnou práci a skvělou hudební náladu během celého našeho svatebního dne! Bylo vidět, že to děláš opravdu pro radost a že do toho vkládáš svoji duši. Všehny hoste a hlavně my dva jsme si celý den a večer do 2 do rána velice užili! Přejeme Ti hodně uspěchů v dalším životě a věříme, že odteď se budeme potkávat i jako přatele. Osobně Tě jako VŠEstranného DJ můžeme všém vřele doporučit!

 10. Pouť ke sv. Kláře (Judita Mudra, 13. 8. 2013 16:11:41)

  Charita Hrabyně 10.8.2013 usporiadala puť k svojej patrónke sv. Kláre. Hudobnú časť zábavy zabezpečil DJ KARLSON. Bohatý výber žánrov bol zárukou úspešnosti, lákali prítomných do spevu i tanca. Krátke a na mieru šité vstupy oslovili každého účastníka akcie. Jeho oddanosť k muzike a vhodný prístup k handicapovanýam ludom prispeli k úspešnému priebehu slávnosti. Ďakujeme.

 11. Poděkování (Terka a Jirka Votočkovi, 15. 8. 2013 13:33:20)

  Na oslavu dne, kdy jsme se rozhodli společně vykročit do manželství jsme se dlouho rozhodovali, jakou hudbu zvolit, abychom zaujali všechny věkové kategorie. Na doporučení našich známých, jsme se osobně setkali s DJ Karlsonem. Hned při první schůzce nás překvapil příjemným vystupováním, vstřícností, pochopením a přátelským přístupem. Rozhodli jsme se ho najmout a neprohloupili jsme. Všichni svatebčané byli spokoljení, všichni se skvěle bavili včetně nás :) To byl pro nás ten nejkrásnější dárek! Z výše uvedených důvodů můžeme DJ Karlsona vřele doporučit na společneské akce všeho druhu! Při dalších příležitostech nebudeme váhat a opět si pozveme Kaju.

 12. Svatební produkce (Kaštanovi, 30. 9. 2013 21:18:05)

  Karel Sýkora alias DJ Karlson je neuvěřitelně pozitivní člověk. Svůj pozitivní přístup šíří do svého okolí nejen svou hudbou, ale i svým vystupováním.

  Když jsme vybírali DJje, který nám zahraje na svatbě, tak jsme si domluvili osobní schůzku s více lidmi. Přístup DJ Karlsona nás přesvědčil. Na rozdíl od jiných měl on jasnou představu o tom, co se bude dít, pokud se pro něj rozhodneme. Nebylo to žádné laxní.."no tak já tam přijdu, něco tam pustím,.. vlastně ani moc nepiji, jen sem tam skleničku,.. no a ta cena platí jen do půlnoci, pak se když tak domluvíme dále až na místě", které jsme slyšeli od ostatních.

  Ještě před svatbou jsme se sešli, ptal se na různé detaily, například na složení svatebních hostů, různé hudební žánry, které mají rádi, atd., prostě šlo mu o to, aby z hudby měli všichni radost.

  Velká poklona pak patří jeho vystoupení v náš svatební den. Během oběda hrál příjemnou podkresovou hudbu a navozoval pozitivní atmosféru. Vždy sledoval situaci, nehrál pro sebe, ale pro nás. A za to mu patří velký dík.

  Děkujeme. Manželé Kaštanovi

 13. Firemní akce (Ilona Máchová, 2. 12. 2013 14:02:21)

  Dne 22.11.2013 proběhla společenská akce naší firmy. Při výběru hudby jsme dali na doporučení a domluvili se s DJ KARLSONEM. A udělali jsme dobře. Akce dopadla skvěle, všichni se výborně bavili i díky hudbě, kterou Karel neúnavně pouštěl nepřetržitě až do pozdních nočních hodin k poslechu i k tanci. Jménem všech zúčastněných kolegyň a kolegů bych chtěla Karlovi moc poděkovat za vynikající zábavu a příjemné vystupování a velmi vstřícné jednání. Díky. Ilona

 14. Poděkování (Widenkovi, 19. 5. 2014 12:22:03)

  Moc děkujeme za přátelskou atmosféru a připravenou organizaci na naší svatbě,která se uskutečnila 26.4.2014 na Hotelíku v Budišovicích.

 15. Páárty svatba ... (David a Pavla Hubeňákovic :), 7. 6. 2014 21:17:08)

  Ahoj Karlosi...Ještě jednou Ti moc děkujeme za výbornou svatební PÁÁÁÁRTY...A to doslova!!! :) osvětlení, hudba, prostě všechno bylo výborné...Bylo to ještě lepší než jsme si představovali...Pokud si čtete zrovna tenhle vzkaz tak Vám určitě DJ Karlsona doporučujeme ve všech směrech ..Zahraje Vám úplně všechno, protože má asi milion skladeb a to v originálu, což se dneska cení :)) od nejstarších po ty nejnovější...Zapařili si i ti co vůbec nikdy netančí nebo to třeba neumí :)).. i oni sami se divili :)) Takže pokud chcete kvalitního DJ který je akční a profesionální tak nebudete litovat!! D+P

 16. Narozeniny (Jarka, 26. 6. 2014 21:30:40)

  Už se rozjeli domů poslední hosté, už se zdá, že oslavy byly velice dávno, ale je to jen pár dnů, kdy můj manžel spolu s rodinou a přáteli oslavil životní jubileum. Společnost tvořilo cca 80 hostů různého věku a profesí, včetně dětí a důchodců.
  A celou tuto pestrou skupinu brilantně stmelil DJ Karlson svým perfektním, elegantním, ale zároveň příjemně lidským vystupováním, pečlivým výběrem skladeb a vhodně zvoleným komentářem.
  Nejen oslavenec, ale i všichni ostatní nalezli v hudebním repertoáru DJ Karlsona svou zamilovanou píseň, ať už k tanci nebo ke zpěvu a atmosféra, kterou takto vykouzlil, byla jedinečná. Shodli se na tom všichni nejen v ten slavnostní večer, ale i ve dnech následujících, kdy většinou bývají účastníci již kritičtější.
  Chtěla bych touto cestou DJ Karlsonovi poděkovat za perfektní práci a neopakovatelné zážitky a popřát mu, aby svou práci dělal stále rád - protože - to se pozná. :)

 17. Hawaii day na hotelu Prosper (Hotel Prosper, 15. 8. 2014 10:47:33)

  Na začátku srpna to na našem Hawaiském dni skvěle rozjel právě Dj Karlson, lepší Hawaii co se hudby týče jsme asi ještě neměli. Těšíme se na příští rok a moc děkujeme.

  Tým hotelu Prosper

 18. Poděkování za svatební produkci (Novomanželé javorští, 26. 8. 2014 12:38:15)

  DJ Karlsona jsme si pro naši svatbu zvolili na základě doporučení kamarádky, která s ním byla na své svatbě nadmíru spokojena a udělali jsem dobře - byl velice milý, vstřícný k našim požadavkům, skvěle připravený, v případě potřeby se úspěšně zhostil i role konferenciéra a vydržel až do 6 hod. ráno :-) Budeme jej tedy dále doporučovat, novomanželé Javorští.

 19. Hasičský ples 2015 v Petřvaldě (SDH Petřvald-Březiny, 1. 3. 2015 19:25:41)

  Jménem Sboru dobrovolných hasičů Petřvald-Březiny děkuji DJ Karlsonovi za perfektně odvedenou práci jak v roli DJ, tak i moderátora. Všichni přítomni byli nadmíru spokojeni. DJ Karlson s námi vydržel do brzkých ranních hodin. Za to mu ještě jednou děkujem a těšíme se na příští ples v roce 2016.

 20. Poděkování a doporučení! (Svatba L&T 6.6.2015, 21. 6. 2015 22:34:58)

  Karle, děkujeme za Tvůj perfektní přístup, organizaci, předsvatební plánování a vlastně všechno okolo. Byl jsi vážně skvělý, hosté si hudební doprovod velice vychvalovali - i to, jak si dokázal pracovat s danými situacemi.
  Jde vidět, že svou práci děláš s láskou a dáváš do toho opravdu všechno.
  Kdykoliv budeme mít příležitost, doporučíme tě, nebo si tě znovu přizveme.
  Všem, kteří rozmýšlejí spolupráci s DJ Karlsonem, jeho práci naprosto doporučujeme!! Můžete očekávat perfektní přípravu, domluvu.. možná i zdánlivě nemožné. My byli naprosto spokojeni.
  Ještě jednou - děkujeme! Bylo to perfektní a jsme rádi, že jsme se nakonec pro Tebe rozhodli.
  L&T

 21. víkend pro děti "POVOLÁVACÍ ROZKAZ" (Lenka, Katka, 8. 7. 2015 7:36:45)

  Děkujeme DJ Karlsonovi za spolupráci, v červnu podpořil víkendovou akci pro děti "POVOLÁVACÍ ROZKAZ". Skvělou produkci navodil správnou atmosféru :-). Děkuji všechny děti a celý tým, těšíme se na další spolupráci.

 22. Oldies Party Hrabyn (Tereza, 27. 7. 2015 15:41:01)

  Skvělá hudba, výborný výběr písniček přizpůsobeným všem věkovým generacím , no prostě paráda.
  Když jsme na tuto akci šly, netušily jsem ani jak to bude skvěle prožitý večer a , že díky Vám budeme tancovat až do pul 4 do rána .:)
  Jde vidět, že to co děláte, děláte rád a s radostí a to je úžasné.
  Děkujeme za krásný večer a těšíme se na další akci na které budete hrát! :)

 23. Hrabyn- oldies party (Marketka, 3. 10. 2015 21:39:28)

  Dobrý den,

  sice pisu pozde, ale preci☺. Chtěla bych vám poděkovat za prijemne straveny večer díky vaši hudbe. Dobře jsem se bavila a chtěla bych se zeptat kdy bude další akce? Děkuji , Marketa

 24. Svatba a Hastrmance (Lukáš a Gabriela Sikorovi, 10. 10. 2015 17:47:15)

  Zdar Karle(dj karlsone) chtěli bychom ti poděkovat za spolupráci na naší svatbě moc jsme si to užili. Hlavně bych chtěl vyzdvihnout super domluvu a ochotu kterou si předvedl!! Přejeme spoustu spokojených klientu a ať se daří! Lukáš a Gabriela Sikorovi

 25. Hasičský ples V Petřvaldě (SDH Petřvald, 1. 3. 2016 17:14:59)

  Hasiči z Petřvaldu děkují DJ Karlsonovi za příjemnou atmosféru a výběr písní na hasičském plese. Díky Karle!

 26. Naše krásná svatba (Marek a Martina, 11. 7. 2016 22:49:38)

  Naši krásnou svatbu podtrhnul nádhernou podkresouvou hudbou už při svatebním obědě, den jsme si užili v podání všech hudebních stylů, od starších nestárnoucího kousků až po moderní, samozřejmě velice oceňujeme zahrnutí našeho hudebního výběru do Playlistu, díky tomuhle obsáhlému výběru se naši hosté všech generací výborně bavili a užili si svatbu až do ranních hodin. Přístup, repertoár a profesionalitu Dj hodnotíme velkou jedničkou. Velice děkujeme a těšíme se že se zase naskytne prilezitost pozvat si Dj Karlsona.

 27. Odpust v Malých Hošticích 2015 a 2016 (Malé Hoštice, 17. 8. 2016 21:07:52)

  Děkujeme za profesionální přístup DJ Karlsona na malohoštickém odpustu v loňském a letošním roce. Budeme se těšit na další spolupráci.

  Zastupitelstvo MČ Malé Hoštice

 28. Svatba (Ivana a Martin, 15. 10. 2016 9:24:34)

  Děkujeme za skvělou zábavu na naší svatbě, za přátelskou atmosféru a profesionální přístup, výběr hudby, která se líbila všem hostům různých věkových kategorií, od starších písní až po současné hity. Všichni jsme se bavili a ještě jednou MOC děkujeme. Určitě budeme DJ Karlsona doporučovat.

 29. Vystoupení LINEA 25.11.2016 (LINEA NIVNICE, a.s., 29. 11. 2016 7:01:10)

  Vystoupení na večírku LINEA NIVNICE, a.s. 25.11.2016 bylo naprosto profesionální, podpořené pečlivým výběrem skladeb, skvělým technickým vybavením - zvuk,světla,hudba - vše v dokonalé symbióze. Naše velké poděkování, velmi doporučujeme.

 30. Poděkování (Yveta Valková, 8. 5. 2017 19:02:22)

  Děkujeme DJ Karlsonovi za skvělou hudební produkci, vtipné, profesionálnī a zábavné vystupování a vytvoření spontánní nálady na naší Májové retro zábavě v Závadě dne 5.5.2017. Děkujeme díky moc !
  Spolek Rozinky Závada. 31. Svatba (Kamil a Martina Zacpálkovi, 24. 6. 2017 22:41:00)

  Děkujeme DJ Karlsonovi za perfektní hudební produkci na naší svatbě. I přes nepřízeň počasí se všichni bavili, včetně dětí a tančili i v dešti. Byl pozorný a velmi ochotný. Doporučujeme všem, byla to skvělá volba. *****

 32. Letní diskotéka (Lucie, 4. 7. 2017 12:04:37)

  Touto cestou děkuji za příjemnou akci uspořádanou na terase Cinema baru v Sanatoriích Klimkovice. Požadavky lázeňských hostů byly splněny a užili si tak příjemný, letní večer.

 33. Malohoštický odpust 2017 (Malé Hoštice, 7. 9. 2017 13:10:57)

  Děkujeme Vám za nedělní odpoledne, které jste v rámci Malohoštického odpustu již potřetí doprovázel profesionálním přístupem a perfektní připraveností. I když nám počasí nepřálo, tak i přesto se Vám dokázala navodit skvělá atmosféra pro přítomné. Vřele doporučujeme.
  Helena Sedlická, úřad městské části Malé Hoštice

 34. Svatba 2.9.2017 Ondra & Vlaďka (Ondřej, 8. 10. 2017 11:49:25)

  Děkujeme za skvěle a do posledního puntíku profesionálně odvedenou práci, zábavu, speaker's showcase a samozřejmě hudební podtext. Všichni se bavili a to je důležité! Ondra & Vlaďka

 35. Poděkování (Armatury KLAD, 1. 3. 2018 16:02:36)

  Děkujeme za profesionální přístup, perfektní hudební produkci a skvělou náladu na firemním večírku v roce 2017.
  Doufáme, že se v prosinci letošního roku s DJ KARLSONEM - Karlem opět setkáme a strávíme příjemný večer.

 36. Skvělý svatební dj (Markéta + Petr, 4. 6. 2018 19:38:51)

  Stále usměvavý, stále upravený, stále připravený. Skvělá komunikace měsíce před akcí i na svatbě samotné. Ve 13ti hodinovém hudebním maratonu roztančil nejen přátele, ale také rodiče a více než 80ti leté prarodiče. Jsme nadšení a naprosto doporučujeme! Děkujeme - Markéta a Petr Zemanovi


Foto z našich akcí :

aktuální rok 2016

 Smějící se

Taneční večery

s DJ-em KARLSONEM

Momentky ze

slavn.svatebních událostí

 

 

 

 

Kontakt

DJ Karlson
Moravskoslezský kraj
celá ČR
+420 732 666 206

Informace pro Vás

Hledáte dj na svatbu, soukromou oslavu, narozeniny, firemní večírek, nebo jinou kulturní událost? Pak jste tady správně !! Dále zajistím ozvučení i osvětlení jakékoliv pořádané  středně velké akce. Neváhejte mne kontaktovat +420 732 666 206. Děkuji za případný zájem ,přístup a nabídnutou spolupráci. Dj KARLSON .